Leírás és Paraméterek
Alternáló fűnyíró erőteljes 4 ütemű motorral. Ideális segítség durva terepen és mindenhol, ahol nagyobb területeket kell nyírni.
- Fűnyíró nagy teljesítményű négyütemű motorral nehezen elérhető terepen és magas füvű nagy területek nyírásához, lejtők, legelők, karámok nyírásához.
- Kasza rúd rögzített és mozgatható pengével a tiszta vágásért és a jó fűnyírásért.
- Mozgatható kar az egyenetlen terepen történő kiegyenlítéshez.
- Állítható magasságú vezetőfogantyú csillapított rezgésekkel a fáradtságmentes munkavégzés érdekében.
- Sebességszabályozó beépített ki/be kapcsolóval.
- Primer üzemanyag-szivattyú.
- A kerékhajtás és a kasza külön-külön kapcsolható.
- Terepjáró pneumatikus gumiabroncsok durva mintázattal a jó tapadás érdekében.
- Változtatható vágási magasság 30-80 mm között.
- 870 mm-es vágási szélesség
Alkalmazási területek:
- Lejtőkön vagy egyenetlen terepen történő nyíráshoz, jól alkalmazható magas fűvel rendelkező nagy területeken
| Motor | Power Engine S 600 V |
| Motor típusa | 4 ütemű |
| Motorteljesítmény | 3,5 / 4,8 (kW / LE) |
| Lökettérfogat | 200 cm³ |
| Névleges fordulatszám | 1700 ford./perc |
| Vágási szélesség | 870 mm |
| Vágási magasság állítás | 30 - 80 mm |
| Üzemi sebesség | 2,6 km/h |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 1 liter |
| Indítórendszer | berántó |
| Motorolaj | 0,6L |
| Motorolaj fokozat | 15W40 |
| Üzemanyag-fogyasztás | 1,9 l/h |
| Állítható magasságú kormány | Igen |
| Előremeneti fokozatok száma | 1 |
| Gumiabroncs mérete hátul | 13" x 5" |
| Zajérték specifikáció LWA | 96 dB |
| Hossz | 1450 mm |
| Szélesség | 940mm |
| Magasság | 1,145 mm |
| Nettó Súly | 57.2 kg |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!