Leírás és Paraméterek
- Egyszerű felépítés, könnyű kezelhetőség a süllyeszthető fogantyúnak köszönhetően.
- Kompakt, megbízható merülő szivattyú kedvező ár- teljesítmény aránnyal
- Szennyezett víz leszivattyúzásához 30 mm szemcsenagyságig
- Szivattyúház korrózióálló üvegszál erősítésű polipropilénből karbantartásmentes robosztus elektromos motorral
- Automatikus ki- és bekapcsolás úszókapcsolóval
- 90°-os csatlakozókönyökkel ellátva, amely megakadályozza a szállítócső megtörését. Kombinált csőcsatlakozóval a különböző csőmérethez
| Termékcsalád | AL-KO |
| Hálózati feszültség / frekvencia | 230 V AC / 50 Hz |
| Teljesítmény | 400 W |
| Max. szállítási magasság | 6 m |
| Max. szállított vízmennyiség | 8000 liter/óra |
| Max. szemcseméret | 30 mm |
| Max. vízhőmérséklet | 35 °C |
| Nyomócső átmérője | G 1.25" (41.9 mm) |
| Tömeg | 3.82 kg |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!