Leírás és Paraméterek
Keresztirányban beépített nagy teljesítményű elektromos motorok. Tökéletes ergonómia a fáradságmentes munkához. Magas nyomaték és vágásteljesítmény. Rendszerfék és gyors láncmegállítást biztosító kézvédő kengyel. Automatikus lánckenés.
Ütős forma, tökéletes eredmény
Az AL-KO elektromos láncfűrészek tökéletes megjelenésükkel fejezik ki a dizájnt, a nagy teljesítményű motorok, az Oregon láncvezetők és láncok pedig a nagy vágásteljesítményről és hosszú élettartamról gondoskodnak. Az automatikus lánckenés és az olajtartály kémlelőnyílása megkönnyíti a karbantartást.
Dupla biztonság
A rendszerfék és a gyors láncmegállítást biztosító kézvédő kengyel minden helyzetben maximális biztonságot garantál – a kellemes és balesetmentes munkavégzésért.
| Termékcsalád | AL-KO |
| Működési mód | Hálózati hajtás |
| Hálózati feszültség / frekvenica | 230 V AC / 50 Hz |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Motor tervezés | Crossline |
| Láncvezető hossza | 35 cm |
| Láncfék | Igen |
| Láncsebesség | 13.5 m/s |
| Lánckenés | Automatikus |
| Láncfeszítés | Szerszámmal |
| Alapjárati fordulatszám | 7600 rpm |
| Tömeg | 4.8 kg |
| Garancia | 1 év |