Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű munkalámpa a Tracon Electric-től. Olcsó ára ellenére strapabíró, akkumulátoros, elegendő fényárammal hobby célra vagy akár munkához használva. Felkapcsolása nyomógombos kapcsolóval lehetséges. 200 lm fényével hatalmas távolságokat megvilágíthatunk. Ütésálló házának köszönhetően szinte minden körülményt kibír. Kampós és mágneses tartójával gyorsan és könnyen rögzíthetjük a terület megvilágításához, hogy mindkét keze szabad lehessen.
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Kapcsolóval | Igen |
| Kábellel és villás dugóval | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Védettség | IP44 |
| Érintésvédelem | III |
| Rendszer teljesítmény | 2 W |
| Effektív fényáram | 200 lm |
| Színhőmérséklet | 6 000 -6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság / mélység | 25 mm |
| Hosszúság | 120 mm |
| Garancia | 2 év |