Leírás és Paraméterek
DeWalt D28730 gyorsdaraboló, 2.2kW, 355mm
- DeWalt D28730-QS gyorsdaraboló tengelyrögzítéssel a gyors és könnyű szerszámcseréhez.
- Erőteljes, 2300 watt teljesítményű motor.
- Ergonomikus, vízszintes fogantyú a kényelmes munkavégzés érdekében.
- Szerszám nélkül állítható munkadarab rögzítő.
- Roncsoló anyagrészekkel szemben védett motor, terhelhetőség, nagyobb tartósság.
- Állítható szikraterelő az irányított szikraelvezetéshez.
Leszállított tartozékok
- Imbuszkulcs
| Névleges teljesítményfelvétel | 2 200 W |
| Tárcsaátmérő | 355 mm |
| Belső furat átmérő | 20 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (téglalap-profil) | 115 x 130 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (négyszög-profil) | 120 x 120 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (négyszög-profil) | 107 x 107 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (L-profil) | 137 x 137 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (L-profil) | 115 x 115 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (kör-profil) | 130 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (kör-profil) | 115 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 4 000 1/min |
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hangnyomás | 97,5 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangerő | 110,5 dB (A) |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Súly | 17 kg |
| Garancia | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!