Leírás és Paraméterek
DeWalt DCB118X2 XR akku és gyorstöltő, 18V (2db 9Ah akku, 8A töltő)
DeWalt DCB118 töltő
- A DeWalt DCB118X2-QW akkumulátor szett, 18V XR és XR FLEXVOLT Li-Ion akkumulátorok töltésére alkalmas töltővel.
- Intelligens töltő - változó feszültség akkumulátortól függően.
- 9.0 Ah órás akkumulátorokat 85 perc alatt tölt fel.
- LED kijelző:jelzi a töltést a töltés állapotát, feszültségi problémát vagy az akkumulátor hőmérséklet állapotot.
- Falra szerelhető.
- Kompakt kialakításának köszönhetően könnyen tárolható.
DeWalt DCB547 akkumulátor
- A DeWalt DCB118X2-QW akkumulátor szett tartalma 2 db 9.0Ah XR FLEXVOLT akkumulátor.
- Kompatibilis az összes 18V XR és 54V XR FLEXVOLT szerszámokkal.
Tartozék
- 1 db DeWalt 18V XR gyorstöltő
- 2 db 18/54V XR Flexvolt akkumulátorral
- Kartondoboz
| DeWalt DCB118 töltő | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor | XR FLEXVOLT |
| Töltőáram | 8.0 A |
| Töltés idő | 60 (6.0Ah) perc |
| Tömeg | 0.650 kg |
| DeWalt DCB547 akkumulátor | |
| Feszültség | 18/54 V |
| Akkumulátor | 9.0Ah XR FLEXVOLT |
| Hosszúság | 125 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Garancia (év) | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!