Leírás és Paraméterek
DeWalt DCR027 Bluetooth-os rádió és töltő, 18V
- DAB+ és FM rádió mely képes a digitális és analóg adások közvetítésére.
- 3A XR töltő Led kijelzővel.
- Bluetooth® Technológia a távolról való vezérlésért.
- Az AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) lehetővé teszi az távirányítást.
- Kompatibilis a 18V XR és 54V XR FLEXVOLT akkus rendszerekkel.
- Két hálózati kimenet (AC) biztosítja a készülék sokoldalúságát a munkaterületen
- Nagyméretű Tech Box biztosítja a kiváló eszköz védelmet és tárolást
- A 3,5 mm-es kiegészítő port lehetővé teszi a csatlakozást hordozható audió eszközökkel
- 2.1A USB port a Tech Boxban készülékek töltéséhez (amennyiben csatlakoztatva van a hálózatra)
- Ütésálló védőburkolat a maximális tartósság érdekében
- Kettős mély-és magassugárzó sorozat a tökéletes basszus és hifi hangzáshoz
- 2m-es tápkábel mely biztonságosan tárolható
- Akkumulátor nélkül szállítva
| Akkumulátor | XR ki-ion |
| Feszültség | 18 V |
| Rádió áramforrás | AC/DC |
| Rádiófrekvenciák | DAB(+)/FM |
| Bluetooth | Igen |
| Töltés idő | 30-180 perc |
| Hosszúság | 460 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Tömeg | 7.2 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!