Leírás és Paraméterek
DeWalt DCF850NT-XJ 18V XR Ütvecsavarbehajtó 1/4"
- A DeWALT DCF850NT Cordless Impact Driver egy ultrakompakt gép az ATOMIC™ Li-Ion 18V-os sorozatból, kefe nélküli motorral.
- A szerszámfej hossza mindössze 100 mm, ami kiváló manőverezhetőséget tesz lehetővé szűk helyeken.
- A kefe nélküli motorok új generációjának és a fejlett és optimalizált ütközési mechanizmusnak köszönhetően ez a kis méret lenyűgöző, 208 Nm nyomatékot biztosít.
- A túlterhelés elleni védelem biztosítja az állandó forgást terhelés alatt.
- Erős LED háttérvilágítás a könnyű munkavégzéshez sötétben.
- Ultra kompakt méret, amely biztosítja a könnyű használatot szűk helyeken
Akkumulátor és töltő nélkül, papírdobozban szállítva.
| Tápellátás | akkumulátor |
| Tápfeszültség | 18V |
| Sorozat | ATOMIC™ Li-Ion 18V |
| Nyomaték | 208 Nm |
| Teljes szélesség | 100 mm |
| Rendszerház | TSTAK törzs |
| Fokozatok száma | 3 fokozat |
| Sebesség 1/2/3 sebességben | 0-1000 / 2800/3250 / perc |
| Löketszám | 0-3800 / perc. |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCH263N XR akkus fúrókalapács, SDS-Plus, 18V, 3J (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
105.990 Ft
DeWalt DT7512 átalakító adapter, ütvecsavarozóhoz 1/4" hatlapúról 1/2" négyszögre
Külső raktáron
2.930 Ft