Leírás és Paraméterek
DeWalt DCD777L2T XR akkus fúró-csavarozógép, 18V, 1.5-13mm, 65Nm (2db 3Ah akkuval és töltővel)
- ÚJ 18V-os XR Li-Ion kefe nélküli kompakt fúrógép, XR 3.0Ah Li-Ion akkumulátor technológiával
- 13 mm-es egyhüvelyes tokmány és orsórögzítés a gyors és könnyű bitcseréhez egy kézzel
- Két sebességfokozat, változtatható sebesség és hátramenet kapcsoló a maximális irányítás érdekében
- Az intelligens ravaszterv lehetővé teszi az alkalmazás teljes ellenőrzését
- 16 állítható nyomatékszabályozás az egyenletes csavarozáshoz különböző anyagokban, különböző csavarméretekkel
- Világos fehér LED késleltetési funkcióval a jobb láthatóság és zseblámpa funkciók érdekében
Leszállított tartozékok:
- 2x3,0Ah akku
- töltő
- TSTAK koffer
| Súly | 1,13 kg |
| Max. fúrási kapacitás (fa) | 30 mm |
| Max. fúrási kapacitás (fém) | 13 mm |
| Terhelés nélküli sebesség | 0-500 / 0-1750 fordulat/perc |
| Max. nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Akkumulátor kapacitás | 3 Ah |
| Sebességek száma | 2 |
| Az akkumulátor feszültsége | 18V |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Teljesítmény | 340 W |
| Max. Nyomaték (lágy) | 26 Nm |
| Tokmány kapacitás | 13 mm |
| Súly (akkumulátorral együtt) | 1,61 kg |
| Hossz | 192 mm |
| Hangnyomás | 72 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangerő | 83 dB (A) |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Kéz / kar rezgés - fúrás fémbe | <2,5 m / s² |
| K 1 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
| Kéz / kar rezgés - Csavarozás ütközés nélkül | <2,5 m / s² |
| K 2 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
| Névleges maximális fordulatszám | 0-500 / 0-1750 |
| Maximális fúrási átmérő (fa) | 30 mm |
| Maximális fúrási átmérő (acél) | 13 mm |
| Nyomaték | 65 |
| A fúrófej maximális rögzítési tartománya | 13 mm |
| A fúrófej minimális rögzítési tartománya | 1.5 mm |
| Garancia (év) | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCG405P2 XR akkus sarokcsiszoló, 18V, 125mm (2db 5.0Ah akkuval és töltővel)
Külső raktáron
164.990 Ft