Leírás és Paraméterek
DeWalt DCM848N XR akkus polírozó, 18V, 125mm (akku és töltő nélkül)
- A 18 V-os váltóáramú motor jobb teljesítményt nyújt igényes alkalmazásokban
- A változó gyorstárcsázás lehetővé teszi a sebesség egyszerű változtatását az adott alkalmazásnak megfelelően
- A változtatható sebességű indító lehetővé teszi a sebesség további szabályozását a kapcsolóra ható erő beállításával
- A kioldókapcsoló reteszelése folyamatos fáradtság nélküli működést tesz lehetővé
- A sebességváltó ergonomikus fogantyúja növeli a felhasználó irányítását, pontosságát és kényelmét
- A tépőzáras párna lehetővé teszi a polírozó betétek gyors és egyszerű cseréjét
Leszálított termékek:
- Akku és töltő nélkül
- Pótfogantyú
| Akkumulátor típusa | XR Li-Ion |
| Tápfeszültség | 18 V |
| Üresjárati fordulatszám | 2000 - 5500 fordulat/perc |
| Max. Korong átmérője | 125 mm |
| Rezgés | 15 mm |
| Sebességszabályozás | igen |
| Súly | 2,5 kg |
| Súly (akkumulátorral együtt) | 3,1 kg |
| Hossz | 440 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Garancia | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCW210NT XR akkus excentercsiszoló, 18V, 125mm (akku és töltő nélkül)
Központi raktáron
77.890 Ft